Güncel ingilizce özgeçmişimi indirmek için  >>> CV

Liseyi Robert Kolej’de tamamladıktan sonra. Tıp öğrenimimi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Bölümü’nü 2010′da bitirdim. Bezmialem Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Anabilim Dalı’nda Şubat 2011’de başladığım uzmanlık eğitimimi 2015 Eylül’de Kulak Burun Boğaz Uzmanı olarak bitirdim.

6. yılına girdiğim KBB hekimliği boyunca çeşitli kongrelere dinleyici ve aktif konuşmacı olarak katıldım. Dünyaca takip edilen dergilere araştırma ve yayınlarla katkıda bulundum ve bulunmaya devam ediyorum. Yaptığım araştırmaların beni işimde daha iyi yapacak konularda olmasını tercih ediyorum. Bunları detaylı bir şekilde CV’imde bulabilirsiniz.

Öncelikli ilgili olduğum alanlar burunun her türlü fonksiyonel ve estetik problemleri, yüz plastik cerrahisi, yüz ve baş boyunun cilt kanserleri, kulağın fonkisyonel ve estetik problemleri. Kendimi özellikle bu alanda uluslararası camiada ismini kanıtlamış cerrahlardan eğitim alarak (Prof.Dr.Jonathan Sykes, Prof.Dr.Özcan Çakmak), kadavra kursları ve eğitimlerle yetkinliğimi arttırıyorum. 2015-2016 döneminde de Türk Yüz Plastik Cerrahi Derneği Okulu’nda eğitim alacak 10 kişiden biri olmaktan mutluyum.

Halen İstanbul’da zorunlu/mecburi hizmet ile göreve geldiğim Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Kliniği’nde hasta görmeye ve ameliyatlarıma devam ediyorum.